cherry-services

Konsultacja fizjoterapeutyczna
Umów się na konsultację fizjoterapeutyczną. Indywidualne podejście do każdego klienta to dla nas podstawa. Zapraszamy do centrum fizjoterapii funkcjonalnej na szczegółową rozmowę I badania.
Terapia manualna
Umów się na wizytę konsultacyjną w centrum fizjoterapii funkcjonalnej w Gdańsku. Dzięki terapii manualnej pomożemy zmniejszyć twój ból.
Terapia przeciwobrzękowa
Dzięki terapii przeciwobrzekowej przywrócimy tobie poprawną pracę układu limfatycznego. Pozwól sobie pomóc i umów się na wizytę w centrum fizjoterapii funkcjonalnej.
Masaż sportowy
Pozbądź się zmęczenia! Umów się na masaż sportowy kondycyjny, powysiłkowy, przedwysiłkowy lub regeneracyjny. Zapraszamy do centrum fizjoterapii funkcjonalnej w gdańsku.
Masaż całościowy
Jesteś przemęczony? Odczuwasz napięcie mięśniowe oraz stres? Umów się na masaż klasyczny całościowy, dzięki któremu uzyskasz stan odprężenia i rozluźnienia.
Terapia odruchowa
Borykasz się z problemami kręgosłupa, stawów i tkanek miękkich? Umów się na terapię odruchową w centrum fizjoterapii funkcjonalnej w Gdańsku. Pomożemy tobie!
Ćwiczenia indywidualne z planem treningowym
Niezależnie od twojego wieku i urazu pomożemy ci. Umów się na wizytę w celu ustalenia indywidualnego planu treningowego dostosowanego do twoich potrzeb.
Pakiet 10 zabiegów
Umów się na wizytę w centrum fizjoterapii funkcjonalnej w celu uzyskania pakietu 10 wybranych zabiegów z naszej oferty. Zabiegi dostosowane są do indywidualnych potrzeb pacjenta.
Taping – Plastrowanie (Kinesiotaping)
Poprawimy funkcję twoich mięśni i stawów. Normalizacja napięcia mięśni poprzez kinesiotaping. Umów się na wizytę i popraw swoje mikrokrążenie. Zapraszamy.