Fizjoterapia manualna Gdańsk

Fizjoterapia manualna – Gdańsk Oliwa

Fizjoterapia manualna to dziedzina, w której specjaliści przy wykorzystaniu ręcznych technik diagnozują różne nieprawidłowości i korygują dysfunkcje układu mięśniowo-szkieletowego. Skupiają się na poprawie ruchomości w stawach, zwiększają siłę mięśni oraz zmniejszają odczuwany przez pacjenta dyskomfort. Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku – czekamy na Ciebie w Gdańsku Oliwie!

Dobry fizjoterapeuta ortopedyczny prywatnie – zaufaj doświadczeniu!

Fizjoterapeuta ortopedyczny wykorzystuje swoje umiejętności, aby zniwelować dyskomfort odczuwany w takich partiach ciała jak plecy, szyja, barki czy biodra. Dobry fizjoterapeuta pomoże w schorzeniach ortopedycznych i kontuzjach sportowych. Za każdym razem jego działania dostosowane są do potrzeb i stanu pacjenta, co sprawia, że są skutecznym narzędziem w procesie powrotu do pełnej sprawności. Zadzwoń i umów się prywatnie na wizytę z naszym specjalistą!

Fizjoterapia ortopedyczna i jej cele

Celem fizjoterapii ortopedycznej jest zniwelowanie dolegliwości odczuwanych przez pacjenta przy problemach ze stawami, schorzeniami kostnymi, złamaniami i innymi urazami. Specjalista stosując odpowiednie ćwiczenia, manipulacje i mobilizacje przywraca pełną funkcję i zakres ruchu w uszkodzonych czy osłabionych częściach ciała. Fizjoterapia ortopedyczna poprawi nie tylko Twoje codzienne samopoczucie, ale i jakość życia na wielu płlaszczyznach.

FORMULARZ KONTAKTOWY