Bartosz Sprężyn

Bartosz Sprężyn

Poznajcie Bartka. Swoją przygodę ze sportem zaczął we wczesnych latach swojego życia. Zawodnik gdańskiego klubu Stoczniowiec z czternastoletnim stażem oraz sporą ilością sukcesów na swoim koncie. Lodowisko zamienił na ogólnopolskie zmagania na arenach Crossfit na najwyższym poziomie.

Absolwent szkół sportowych oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, miłośnik aktywnej formy spędzania wolnego czasu, pasjonat pracy nad ludzkim ciałem z wieloletnim doświadczeniem w pracy jako trener personalny na trójmiejskich klubach.

Wiedza z anatomii człowieka, fizjologii oraz biomechaniki na co dzień pozwalają mu przekraczać granice swoich klientów. Szkolenia z zakresu podnoszenie ciężarów, treningu siłowego, dietetyki, treningu funkcjonalnego, treningu medycznego oraz doświadczenie z zmagań Crossfit daje mu duże pole do popisu w pracy z klientami. Cechuje go kreatywność, pracowitość, podejście do klientów oraz rzetelność w tym co robi. Dzięki wiedzy, którą nabył przez ten czas jest w stanie z uśmiechem na twarzy oraz dużą dawką dobrego humoru w bezpieczny sposób pomagać naszym pacjentom osiągać wyznaczone cele zdrowotne i sportowe.


NIEZALEŻNIE OD TWOJEGO WIEKU I URAZU POMOŻEMY CI. UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W CELU USTALENIA INDYWIDUALNEGO PLANU TRENINGOWEGO DOSTOSOWANEGO DO TWOICH POTRZEB