Katarzyna Woźniak

Katarzyna Woźniak

Katarzyna Woźniak

Ukończyłam studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Fizjoterapia w 2007 roku. Od początku swojej pracy podążam w kierunku koncepcji NDT Bobath. Pierwszy swój kurs oparty o tę metodę rehabilitacji ukończyłam w 2008 roku, a w kolejnych latach pogłębiałam swoją wiedzę, aż w 2017 roku uzyskałam tytuł Terapeuty metody NDT Bobath. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach z zakresu terapii neurorozwojowej, wczesnej diagnostyki niemowląt, problematyki zaburzeń rozwoju oraz rehabilitacji dzieci. Specjalizuje się w terapii niemowląt i dzieci starszych. W swojej pracy korzystam z metod i koncepcji stosowanych na całym świecie: NDT Bobath, Trójpłaszczyznowa Terapia Manualna Wad Stóp u Dzieci na podstawach neurofizjologicznych – metoda “Zukunft – Huber”, Elastyczny Terapeutyczny Taping w pediatrii zgodnie z podejściem Esther de Ru, Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

Z pochodzenia jestem wielkopolską dziewczyną, cierpliwą, kreatywną i pielęgnującą w sobie dziecko, co bardzo mocno pomaga w pracy z najmłodszymi pacjentami.


NIEZALEŻNIE OD TWOJEGO WIEKU I URAZU POMOŻEMY CI. UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W CELU USTALENIA INDYWIDUALNEGO PLANU TRENINGOWEGO DOSTOSOWANEGO DO TWOICH POTRZEB