osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe Gdańsk

Osocze bogatopłytkowe w Gdańsku – nowoczesne podejście do regeneracji

W naszej placówce w Gdańsku, pod okiem doświadczonego ortopedy wykonujemy zabiegi w których stosowane jest osocze bogatopłytkowe. To nowoczesna metoda wykorzystująca naturalne zdolności naszych organizmów do szybszej regeneracji. Szybkie gojenie tkanek nigdy nie było tak proste jak teraz. Osocze bogatopłytkowe, ze względu na jego wysoką efektywność, wykorzystujemy głównie do regeneracji stawów.

Osocze bogatopłytkowe prp w Gdańsku na kolana, łokcie, barki i inne stawy

Kolano to staw będący w nieustannym ruchu, zarówno w sporcie jak i w życiu codziennym. Nie dziwi więc jego szybkie zużywanie się. Jednym z najefektywniejszych sposobów na jego regenerację jest właśnie osocze bogatopłytkowe prp. Kolana to nie jedyne miejsce w których ta metoda świetnie się sprawdza. Równie często osocze bogatopłytkowe stosujemy w łokieć, co skutecznie pozwala na ulgę w przypadku tzw. łokcia tenisisty i innych przypadłościach tego stawu. Również wysoką skuteczność zaobserwować można podczas podawania osocza w bark, stawy biodrowe czy kręgosłup szyjny. Jeśli jesteś zainteresowany wykorzystaniem tej metody w innych przypadkach to skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo, przez formularz kontaktowy lub odwiedź nas w Gdańsku Oliwie na ulicy Kaprów 19b. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, profesjonalną obsługę i szybkie terminy.

Przygotowanie osocza bogatopłytkowego prp – krok po kroku

Zabieg podania osocza bogatopłytkowego zaczyna się od przygotowania kilkunastu mililitrów krwi osoby poddawanej zabiegowi. Krew umieszczamy w specjalnej wirówce, która oddziela komórki krwi od zawartego w niej osocza. W nim właśnie zawarte jest wszystko to, co potrzebne jest do regeneracji stawów. Warto zaznaczyć, że zabieg jest dość łagodny. To świetna alternatywa dla skomplikowanych, inwazyjnych zabiegów ingerujących w stawy.