Pobranie krwi pacjenta w punkcie pobrań

Punkt pobrań krwi Gdańsk Oliwa

Punkt pobrań krwi partnera Synevo – pobieranie krwi Gdańsk Oliwa

Punkt pobrań krwi współpracujący z laboratorium Synevo w Gdańsku Oliwie! Chcesz przeprowadzić szczegółowe lub ogólne badanie krwi? Wybierz nasz punkt, w ofercie posiadamy ponad 1500 różnego rodzaju badań. Odwiedź nas. Punkt działa w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach od 6:30 do 10 bez wcześniejszego umawiania się. Nasz punkt pobrań krwi łączy w sobie nowoczesność i pełny profesjonalizm.

Badania krwi prywatnie – laboratorium diagnostyczne i pobieranie bez kolejki

W dzisiejszych realiach wiele osób decyduje się na badanie krwi prywatnie w wyspecjalizowanych w tej usłudze laboratoriach diagnostycznych. Punkt badania krwi w takich miejscach oferuje przede wszystkim pełen profesjonalizm oraz komfort dla pacjenta. Laboratorium medyczne zapewnia zarówno rozszerzone badania krwi jak i podstawowe, dzięki czemu całkowicie pokrywa zapotrzebowanie pacjentów na usługi związane ze zbadaniem krwi pod kątem różnych dolegliwości.

Gwarancja jakości Synevo – ponad 1500 badań krwi dla dzieci i dorosłych w Gdańsku Oliwie

Nasze usługi realizujemy w odniesieniu do wszystkich grup wiekowych, zarówno osób dorosłych jak i tych najmłodszych. Pobieranie krwi u dzieci lub niemowląt wymaga specjalnego podejścia. Takie właśnie prezentuje nasza kadra, doświadczona we współpracy z najmłodszymi. Kolejną ważną sprawą jest rzetelność wyników badań. Nasza placówka to gwarancja jakości laboratorium Synevo, dzięki czemu masz pewność użycia najnowocześniejszych metod badań i najwyższej dokładności otrzymywanych wyników. W ofercie mamy ponad 1500 badań realizowanych w ekspresowym tempie.

Kompleksowe badanie krwi – najważniejsze usługi punktu pobrań w Gdańsku Oliwie

Chcesz sprawdzić swój stan zdrowia? Badanie laboratoryjne krwi w naszym punkcie w Gdańsku Oliwie może dostarczyć odpowiedzi na wiele pytań. Najczęściej wykonywane są badania hormonalne, morfologia, badanie z krwi na boreliozę, badania na raka, cukier, cholesterol, badania wątrobowe, badania na alergię, hpv, badania z krwi na prostatę, badanie na grupę krwi, osteoporozę, na ciążę, insulinooporność, pasożyty, helicobacter pylori, reumatyzm, badanie surowicy krwi, poziom witamin, badania na anemię i miażdżycę. A to tylko część oferty jaką realizuje nasz punkt pobrań krwi.

Badania z krwi na organy – punkt pobrań Gdańsk Oliwa

Nasz punkt pobrań realizuje także złożone badania pod kątem konkretnych organów, chętnie dobierzemy badania z krwi pod Twoje konkretne potrzeby. Realizujemy badania z krwi na wątrobę, serce, tarczycę, trzustkę, jelito grube, prostatę, a nawet nerki. Gwarantujemy pełny profesjonalizm i szybkie wykonanie badań. Odwiedź nasz punkt pobrań krwi CFF pod adresem Gdańsk Oliwa ul. Kaprów 19b.