Rehabilitacja neurologiczna

Rehabilitacja neurologiczna w Gdańsku

Rehabilitacja neurologiczna w Gdańsku – wybierz wizytę prywatną!

Rehabilitacja neurologiczna to proces, który ma na celu przywrócenie lub poprawę funkcji fizycznych i poznawczych u pacjentów z zaburzeniami neurologicznymi. Nasz zespół zapewnia kompleksowy program terapeutyczny obejmujący różnorodne techniki i metody, a jego głównym celem jest poprawa jakości życia osób dotkniętych takimi schorzeniami. Neurorehabilitacja pomaga pacjentom – nasz zespół tworzy indywidualne plany dla każdego z nich, z uwzględnieniem unikalnych potrzeb i celi.

Rehabilitacja po udarze mózgu i wylewie – wracaj do sił razem z nami!

Rehabilitacja po udarze jest kluczowym procesem mającym na celu przywrócenie funkcji i poprawę jakości życia w funkcjonowaniu u osób, które doznały udaru mózgu. Może on prowadzić do różnych zaburzeń ruchowych, poznawczych i komunikacyjnych. Rehabilitacja poudarowa skupia się na przywróceniu pacjentom jak największej niezależności. Jeżeli pacjent cierpi na niedowład ręki po udarze to koncentrujemy się na przywróceniu umiejętności wykonywania codziennych czynności, takich jak ubieranie się czy jedzenie. Pacjenci korzystający z rehabilitacji po wylewie uczą się poprawy ruchomości, równowagi, siły mięśniowej i koordynacji ruchowej. Celem specjalisty jest przywrócenie zdolności do samodzielnego poruszania się i wykonywania najważniejszych czynności.

Rehabilitacja po uszkodzeniu móżdżku – zaufaj specjalistom

Uszkodzenie móżdżku odnosi się do uszkodzenia struktury mózgu, który znajduje się w tylnej części mózgowia. Odgrywa on istotną rolę w koordynacji ruchowej, równowadze i kontroli wielu funkcji ciała. Bez względu na rozmiar i lokalizację uszkodzenia opracujemy specjalny plan ćwiczeń ruchowych oraz innych działań, które pomogą w poprawie jakości życia pacjenta. Rehabilitacja po uszkodzeniu móżdżku jest kluczowym elementem procesu terapeutycznego – zapraszamy na prywatne spotkania w Gdańsku Oliwie!