Stawianie baniek

Stawianie baniek w Gdańsku

Stawianie baniek w Gdańsku

Stawianie baniek niesie ze sobą wiele pozytywnych skutków. Sama procedura polega na umieszczeniu specjalnych baniek na skórze pacjenta, wytworzeniu podciśnienia, które przyciąga skórę i tkankę podskórną do wnętrza bani. Bańki na plecy redukują odczuwane dolegliwości i rozluźniają mięśnie. Bańki wywołują reakcje krwionośne i limfatyczne w określonym obszarze. Nasi pacjenci często korzystają z baniek na kręgosłupie lędźwiowym, jako część planu terapii różnych schorzeń w krzyżu czy dyskopatii lędźwiowej. Odwiedź nasz gabinet w Gdańsku Oliwie!

Lecznicze bańki ogniowe i próżniowe

Istnieją dwa rodzaje baniek, jedne wykorzystują działanie ognia, drugie nie – to tzw. bańki bezogniowe. Ciepło od baniek ogniowych wpływa na rozluźnienie mięśni, poprawę krążenia i poprawę samopoczucia przy odczuwanych dolegliwościach. Bańki mogą być stawiane także na klatce piersiowej i innych częściach ciała. Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku – umów się do naszego specjalisty!

Bańki chińskie w Gdańsku Oliwie

Stawianie baniek chińskich i masowanie nimi to jedna z często wybieranych przez specjalistów technik. Skóra, mięśnie i tkanki głębokie poddawane są uciskaniu, rozciąganiu i rozcieraniu. Zastosowana technika poprawia przepływ krwi, redukuje uczucie dyskomfortu w poszczególnych częściach ciała, rozluźnia i odpręża całe ciało. Zapraszamy na wizytę do Gdańska Oliwy – nasi specjaliści dopasują plan działania do Twoich indywidualnych potrzeb.