Terapia po Covidowa

Terapia po covidowa w Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej w Gdańsku

Dla wielu osób, czas rekonwalescencji po przebytym covidzie jest niezwykle trudny i pracochłonny. Zadyszka, ciągłe zmęczenie i osłabienie organizmu, a do tego uczucie kołatania serca czy bóle w klatce piersiowej – to jedne z najczęściej pojawiających się objawów, które występują po chorobie.

Nasze Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej w Gdańsku, ma przyjemność zaoferować Państwu usługę, jaką jest terapia po covidowa.

Wychodząc bowiem naprzeciw Państwa potrzebom, pragniemy zagwarantować Wam pełny powrót do sprawności, przy pozbyciu się występujących, jakże uciążliwych skutków spowodowanych przed COVID – 19.

Wachlarz zabiegów wykonywanych w trakcie opieki nad pacjentem po covidowym

Jednym z kluczowych elementów, na jakie na pewno warto zwrócić szczególną uwagę jest rehabilitacja po covidowa z INDIBA, będąca nowoczesną technologią, która łączy w sobie między innymi terapię manualną i fizykoterapię, stanowiąc skuteczną formę leczenia powikłań po grypie. Wykorzystanie tego urządzenia pozwala w skuteczny sposób przeprowadzić rehabilitację oddechową, ale również działa ono skutecznie na tkanki, przyspieszając naturalne procesy gojenia i rehabilitacji, zarówno mięśni, stawów, jak również i całego układu krążeniowo – oddechowego.

Ponadto, w ramach wykonywanej rehabilitacji po covidowej przeprowadzane są takie zabiegi, jak ćwiczenia oddechowe, terapia manualna, terapia trzewi, bańki ogniowe, a także akupunktura i praca naczyniowa, której głównym założeniem jest poprawa pracy całego układu krwionośnego i oddechowego, ale również trawiennego, hormonalnego i nerwowego.

Dlaczego warto skorzystać z terapii po covidowej?

Głównym celem prowadzonych badań jest pomoc pacjentom w powrocie do pełni zdrowia, jak również i do aktywności fizycznej czy też zawodowej. Korzyściami wynikającymi z takiej formy terapii jest możliwość zminimalizowania ryzyka powikłań, jak również i pozbycia się uciążliwych objawów po covidowych, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. W każdym przypadku program dobierany jest indywidualnie pod konkretnego pacjenta, skupiając się na tych najbardziej istotnych kwestiach, uwzględniając faktyczne jego potrzeby.

Zakres prowadzonych działań skupia się zarówno na pracy z pacjentem w celu poprawy ogólnej jego sprawności, ale i działań mobilizacyjnych, poprawiających wydolność oddechową, czy też zwiększających objętość oddechową płuc.

Mamy nadzieję, iż nasze Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej w Gdańsku, będzie w stanie pomóc Państwu odzyskać pełnię zdrowia i sprawności sprzed choroby. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudnym może być dla Państwa ten czas, gdy pragniecie żyć tak, jak dawniej, ale z różnych powodów nie macie takiej możliwości. Z naszą pomocą czas rekonwalescencji ograniczony będzie do minimum, pozwalając Państwu szybko zapomnieć o skutkach, jakie w Państwa organizmie wywołał COVID – 19.

Ile kosztuje terapia pocovidowa?

Przygotowując naszą ofertę, pragnęliśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby móc dotrzeć nią do jak najszerszej grupy odbiorców. Ceny przeprowadzanych zabiegów są niezwykle atrakcyjne i mając możliwość, jak najbardziej warto na takie rozwiązania postawić. Poniższe oferty obowiązują w miesiącu lutym i marcu:

  • terapia po covidowa:
  • jednorazowy koszt wynosi 120 zł
  • 5 zabiegów wynosi 500 zł
  • 10 zabiegów wynosi 900 zł
  • terapia po covidowa z użyciem terapii INDIBA 180 zł
  • jednorazowy koszt wynosi 180 zł
  • 5 zabiegów wynosi 800 zł
  • 10 zabiegów wynosi 1700 zł
Terapia po Covidowa

NIEZALEŻNIE OD TWOJEGO WIEKU I URAZU - POMOŻEMY CI! UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W CENTRUM FIZJOTERAPII FUNKCJONALNEJ W CELU POPRAWIENIA KONDYCJI ZDROWOTNEJ.