Terapia po Covidowa

Terapia pocovidowa w Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej w Gdańsku

Dla wielu osób, czas rekonwalescencji po przebytym covidzie jest niezwykle trudny i pracochłonny. Zadyszka, ciągłe zmęczenie i osłabienie organizmu, a do tego uczucie kołatania serca czy bóle w klatce piersiowej – to jedne z najczęściej pojawiających się objawów, które występują po chorobie.

Nasze Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej w Gdańsku, ma przyjemność zaoferować Państwu usługę, jaką jest terapia pocovidowa.

Wychodząc bowiem naprzeciw Państwa potrzebom, pragniemy zagwarantować Wam pełny powrót do sprawności, przy pozbyciu się występujących, jakże uciążliwych skutków spowodowanych przed COVID – 19.

Wachlarz zabiegów wykonywanych w trakcie opieki nad pacjentem pocovidowym

Jednym z kluczowych elementów, na jakie na pewno warto zwrócić szczególną uwagę jest rehabilitacja pocovidowa z INDIBA, będąca nowoczesną technologią, która łączy w sobie między innymi terapię manualną i fizykoterapię, stanowiąc skuteczną formę leczenia powikłań po grypie. Wykorzystanie tego urządzenia pozwala w skuteczny sposób przeprowadzić rehabilitację oddechową, ale również działa ono skutecznie na tkanki, przyspieszając naturalne procesy gojenia i rehabilitacji, zarówno mięśni, stawów, jak również i całego układu krążeniowo – oddechowego.

Ponadto, w ramach wykonywanej rehabilitacji pocovidowej przeprowadzane są takie zabiegi, jak ćwiczenia oddechowe, terapia manualna, terapia trzewi, bańki ogniowe, a także akupunktura i praca naczyniowa, której głównym założeniem jest poprawa pracy całego układu krwionośnego i oddechowego, ale również trawiennego, hormonalnego i nerwowego.

Dlaczego warto skorzystać z terapii pocovidowej?

Głównym celem prowadzonych badań jest pomoc pacjentom w powrocie do pełni zdrowia, jak również i do aktywności fizycznej czy też zawodowej. Korzyściami wynikającymi z takiej formy terapii jest możliwość zminimalizowania ryzyka powikłań, jak również i pozbycia się uciążliwych objawów pocovidowych, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. W każdym przypadku program dobierany jest indywidualnie pod konkretnego pacjenta, skupiając się na tych najbardziej istotnych kwestiach, uwzględniając faktyczne jego potrzeby.

Zakres prowadzonych działań skupia się zarówno na pracy z pacjentem w celu poprawy ogólnej jego sprawności, ale i działań mobilizacyjnych, poprawiających wydolność oddechową, czy też zwiększających objętość oddechową płuc.

Mamy nadzieję, iż nasze Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej w Gdańsku, będzie w stanie pomóc Państwu odzyskać pełnię zdrowia i sprawności sprzed choroby. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudnym może być dla Państwa ten czas, gdy pragniecie żyć tak, jak dawniej, ale z różnych powodów nie macie takiej możliwości. Z naszą pomocą czas rekonwalescencji ograniczony będzie do minimum, pozwalając Państwu szybko zapomnieć o skutkach, jakie w Państwa organizmie wywołał COVID – 19.

Ile kosztuje terapia pocovidowa?

Przygotowując naszą ofertę, pragnęliśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby móc dotrzeć nią do jak najszerszej grupy odbiorców. Ceny przeprowadzanych zabiegów są niezwykle atrakcyjne i mając możliwość, jak najbardziej warto na takie rozwiązania postawić. Poniższe oferty obowiązują w miesiącu lutym i marcu:

  • terapia pocovidowa:
  • jednorazowy koszt wynosi 120 zł
  • 5 zabiegów wynosi 500 zł
  • 10 zabiegów wynosi 900 zł
  • terapia pocovidowa z użyciem terapii INDIBA 180 zł
  • jednorazowy koszt wynosi 180 zł
  • 5 zabiegów wynosi 800 zł
  • 10 zabiegów wynosi 1700 zł
Terapia po Covidowa

NIEZALEŻNIE OD TWOJEGO WIEKU I URAZU - POMOŻEMY CI! UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W CENTRUM FIZJOTERAPII FUNKCJONALNEJ W CELU POPRAWIENIA KONDYCJI ZDROWOTNEJ.