Masaż całościowy - gdzie w Gdańsku?

Masaż całościowy - gdzie w Gdańsku?

Masaż to doskonały sposób, aby pomóc swojemu organizmowi w walce z codziennym stresem oraz napięciami mięśniowymi. W gabinetach fizjoterapii wykonuje się go przede wszystkim w celu uzyskania stanu całkowitego odprężenia oraz rozluźnienia wszystkich mięśni.

Masaż całościowy – dla kogo?

Jeżeli jesteś osobą przemęczoną, z całą pewnością powinieneś skorzystać z masażu całościowego. Masaż ten ma różne założenia, aczkolwiek najważniejszym z nich jest przywrócenie równowagi homeostatycznej naszego organizmu – wyrównuje się wówczas ciśnienie krwi oraz uspokaja się autonomiczny system nerwowy. W trakcie masażu całościowego masowane są takie części ciała, jak plecy, kark, kończyny dolne oraz górne, a także brzuch i klatka piersiowa. Działa on również przeciwbólowo, więc jeśli od dawna odczuwasz ból w swoim ciele, koniecznie powinieneś oddać swoje ciało w ręce dobrego fizjoterapeuty.

W czasie masażu całościowego osoba masowana całkowicie się odpręża. Wszystko dlatego, że pełne napięcia miejsca, które znajdują się w naszych miejscach podczas profesjonalnego ucisku, jaki stosuje fizjoterapeuta, ulegają rozluźnieniu. Regularne stosowanie masażu całościowego polepsza samopoczucie, a także doskonale koryguje zmiany układu kostnego, po takim zabiegu odczuwamy też zdecydowanie mniejsze napięcie w naszym ciele.

Z masażu całościowego możesz także skorzystać w naszym Centrum. To miejsce, które przede wszystkim cechuje się ogromnym profesjonalizmem i szerokim zakresem wiedzy i usług naszych specjalistów. Każdy z naszych fizjoterapeutów posiada wieloletnie doświadczenie, a do swoich pacjentów podchodzi w sposób indywidualny, bo ich zdrowie jest przecież najważniejsze!

Gdańsk oferuje także wiele miejsc, w których można skorzystać z masażu sportowego. Jednym z nich jest gabinet CFF Fizjoterapia, który zapewnia profesjonalną i skuteczną terapię dla pacjentów szukających ukojenia. Masaż sportowy Gdańsk oferowany przez to miejsce pozwoli Ci odzyskać sprawność i bardziej efektywnie realizować swoje cele sportowe.

 

Zapraszamy do kontaktu, zespół #CFF
Tel.: 731 007 889